• PROGRAMY NA IPHONE

  Czas na programy, które uważam za niezbędne.

  viber1

  VIBER wymieniłabym na pierwszym miejscu.  Jeśli już mieć iPhona to nie płacić za połączenia z innymi  iPhone. Można dzwonić, SMS-ować  dowoli nie oglądając się na kraj czy kontynent gdzie nasz rozmówca obecnie przebywa. A najważniejsze – nie licząc kosztów, bo ich po prostu nie ma, pod warunkiem, że ta druga osoba również takowy program posiada.

  WhatsApp WhatsApp podobnie jak  Viber służy do darmowych połączeń. Można za jego pomocą wysyłać obrazki czy zdjęcia.  Oba programy są super zważywszy, że nie tylko z iPhone za pomocą tych aplikacji można się darmowo porozumiewać.

   

  Do komunikacji można również używać programów społecznościowych.

  ggGadu-gadu, talk2Talk (jeśli ma się konto na gmail)

  skypeSkype, mfMessenger z Facebooka,  nk1 Nasza Klasa.

  Programy są o tyle wygodne, że nie trzeba ślepnąć przed komputerem wypatrując znajomych. Gdy ktoś do nas napisze mamy sygnał na iPhone i szybciutko odpowiedź posłać możemy mocząc jednocześnie pośladki w jeziorze lub wisząc niczym orangutan w zatłoczonym tramwaju.

  A propos komunikacji miejskiej. Program moBILET uwolni nas od szukania kiosku z biletami na tramwaj czy autobus.  Dotyczy to prawie wszystkich miast w Polsce i pod tym względem jest fenomenalny. Program pozwala również na parkowanie samochodu w strefach płatnych, ale już tylko w zachodniej części kraju. Natomiast program mobiParking jest dedykowany tylko do parkowania samochodu w strefach płatnych i na dodatek w całym kraju. Pamiętać jednak trzeba o naklejce na szybie lub wydrukowanej informacji że tak opłacamy. Pozwoli to uchronić nas przed  niespodzianką w woreczku foliowym wciśniętą za wycieraczkę.

  Jeśli zazwyczaj wozimy swoje szacowne ciało  samochodem, ale z jakiejś przyczyny zmuszeni jesteśmy na drastyczną zmianę, możemy natrafić na problem – jak dojechać, czym dojechać, ile to nam zajmie czasu a w ogóle  jak to wszystko razem ogarnąć nie wydając na taksówkę. I tutaj wybawi nas aplikacja JakDojadę. Rewelacyjnie obliczy czas oraz pokaże gdzie i czym możemy jechać aby dotrzeć do celu niezależnie czy to jest w tym samym mieście czy gdziekolwiek w Polsce. Mamy do dyspozycji tramwaj, autobus, metro, pociąg oraz własne nogi jeśli trzeba z obecnego miejsca do przystanku podreptać.  Czyli rewelacja.

  cdn..

   

   

   

  Categories: iPhone

  Tagi: , , , , , , ,

  Comments are currently closed.

  6 thoughts on “PROGRAMY NA IPHONE

  1 2