• ODKURZACZ

  Uwielbiam lato i jesień też troszeczkę o ile jest ciepło.

  Co rano przecierając zaspane oczy spoglądam na swoją podłogę i na drobinki kurzu. Uff.. Wyzwalają one we mnie demona czystości. Ale czy ranek jest odpowiednim czasem na sprzątanie?  Nie! Ratunku mój Internecie – znajdź  mi w końcu coś, co pozwoli mi mieszkać bez farfocli. A więc szukam…

   

  Mój odkurzacz siedzi spokojnie w szafie, a ja na myśl o jego wyciąganiu mam dreszcze.

  3a

  Oczywiście dobrym sposobem jest zaprogramowany i sam sprzątający robot. Najnowszy jaki znalazłam i który byłby w stanie zaspokoić moje wymagania to LG HOM-BOT Square. Uczy się topografii mieszkania i nie zaplącze się ani w kable ani w zasłony. Nie przeszkadzają mu schody ani progi.

  Ale jeszcze takiego robota nie wyprodukowali który by wlazł pomiędzy nogi moich krzeseł. Czyli co? Mam co ranek krzesła wrzucać na stół? Dodatkowa gimnastyka.

  Jeśli jednak nie ma się krzeseł lub się je ma ale gimnastyka poranna jest OK to polecam oczywiście robota  LG HOM-BOT Square:

  Ze wszystkich jakie znalazłam w kochanych Internecie jest najnowocześniejszy. Trzeba oczywiście sprawdzać przed zakupem wersję, gdyż często to cacuszko unowocześniają.

  Ja jednak wybrałam coś zupełnie innego.

  Postawiłam na nowoczesność, wygodę i najnowszą technologię – czyli DYSON DC45:

  Rewelacja.

  Nie ma kabli, siedzi sobie na ścianie i w każdej chwili mogę go capnąć. Wsunę go pod szafę, komodę, a co najważniejsze jego szeroka szczotka mieści się bez problemu między nogami krzeseł. Jest leciutki, cichutki i nie rozdmuchuje kurzu.

  Czyli jest ostatnimi czasy moim ulubionym domowym gadżetem.

   

  Categories: Odkurzacz

  Comments are currently closed.

  11 thoughts on “ODKURZACZ

  • MoseVMayon pisze:

   Hello! This is my first comment here so I just wanted to give a quick shout out and tell you I truly enjoy reading
   through your blog posts. Can you recommend any other
   blogs/websites/forums that deal with the same subjects?
   Thanks a ton!

  • JulioFMazzeo pisze:

   Article writing is also a fun, when you be accustomed to next you are able to write otherwise it is actually difficult to create.

  1 2 3 4